top of page
02 büş.JPG

 Hakkında

Aldığı Eğitimler;

 -2019 yılında lisans eğitimini İstanbul Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde tamamlamıştır.

-Eğitimi sırasında birçok yurt içi ve yurt dışı stajları yapma fırsatı elde etmiştir.

-Yurt içinde Medipol Hastanelerinde, Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve Beykoz Aile Sağlığı Merkezinde, 1 yıl süreyle stajlarını tamamlamıştır.

-3.sınıftayken 2018 yılında, Malezyaya ‘Unıversity of Putra Malaysia’  Üniversitesine gitmiş, Besin Araştırmaları Merkezinde Gözlemci Araştırma Görevlisi olarak çalışmıştır.

-2019 yılında Erasmus programıyla Hollanda’ya gitmiş. ‘Hogeschool Van Arnhem En Nijmegen’ Üniversitesinde 6 ay kalarak, Sport and Nutrition Science (Spor ve Beslenme Bilimi) eğitimini tamamlamıştır.

-2019 yılında ‘Öğrencilerde Stres ve Yeme Davranışı İlişkisi’ adında lisans tezini yazarak başarıyla mezun olmuştur.

- 2020 yılında Medipol Üniversitesi, Klinik Beslenme Yüksek Lisans programına bitirmiş ve UZMAN DİYETİSYEN ünvanını alarak mezun olmuştur.

-London Centre for Intuitive Eating tarafından verilen İngiliz Beslenme Uzmanları Derneği (AfN) onaylı Sezgisel Beslenme ve Diyet Dışı Beslenme Teknikleri (Applying Intuitive Eating and Non-Diet Approaches in Practice & Advanced Counsellor Skills) eğitimini tamamlamıştır.

-Yine London Centre for Intuitive Eating tarafından verilen İngiliz Beslenme Uzmanları Derneği (AfN) onaylı Pkos'da  Sezgisel Beslenme ve Diyet Dışı Beslenme Teknikleri eğitimini tamamlamıştır.

-2021 yılında, Büşra Akpınar Beslenme Danışmanlığını kurmuştur.

-Online olarak Türkiye ve Dünya’nın birçok yerinden danışanlarına hizmet vermektedir.

Programlar Hakkında Bilgi Almak için Tıklayın

bottom of page